Jimmy na cestách

Informační centrum pro mládež Prostějov vyhlašuje prázdninovou fotografickou soutěž

Jimmy na cestách.


Soutěž trvá od 1. července do 31. srpna 2013 a zúčastnit se může: malý i velký, Čech i cizinec, mladý i starý, tlustý i tenký, zkrátka každý Smile

Pravidla soutěže:

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vystřihnout libovolnou postavičku Jimmyho (najdete jej v příloze), vyfotografovat jej (nebo vyfotografovat se s ním) na svých cestách při jakékoliv prázdninové aktivitě a poslat tuto fotografii na e-mail soutez zavináč icmprostejov.cz.

Postavička Jimmyho musí být vytištěna (barevně nebo černobíle) na formát A4 a výsledná fotografie pak musí mít rozlišení alespoň 1500 x 2500 pixelů.

Do předmětu uveďte heslo „Jimmy na cestách" a do těla e-mailu napište své kontaktní údaje: jméno, věk a adresu. Nezapomeňte také uvést, kdy a kde jste Jimmyho (nebo se s Jimmym) vyfotili.

Fotografie můžete do soutěže posílat od 1. července do 31. srpna.

Na své jméno můžete do soutěže zaslat maximálně dvě fotografie. Každý, kdo přihlásí své fotografie do soutěže, prohlašuje, že je autorem pořízené fotografie a že neporušuje práva osob na nich zachycených.

Všechny zaslané fotografie budou zveřejněny na webových stránkách a na FB stránce ICM Prostějov.

Výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách ICM Prostějov v úterý 3. září 2013 a autoři tří nejzajímavějších fotografií budou slavnostně odměněni hodnotnými cenami ve čtvrtek 5. září 2013 v rámci Dne otevřených dveří ICM Prostějov.

Ceny:

  • 3x dárkový balíček s moderní společenskou hrou

Všechny fotografie budou součástí výstavy v prostorách ICM Prostějov, která se uskuteční v průběhu září 2013 a vybrané fotografie budou vystaveny v Národním informačním centru pro mládež v Praze.

Autoři oceněných fotografií:

Marta Havlíková z Jindřichova Hradce - Jimmy na projížďce okolo Jindřichova Hradce
Markéta Novotná z Prostějova - Jimmy na brigádě v sokolovně v Pavlovicích u Kojetína
Kateřina Šíchová z Prahy - Jimmy u "Staré poštovny ze Sněžky"

 

 

 

Všem soutěžícím děkujeme za zaslané fotky a výhercům gratulujeme! Další fotky s Jimmym na cestách najdete na FB stránce ICM Prostějov. 

NáhledPřílohaVelikost
plakát Jimmy na cestach.pdf846.82 KB
Jimmy-Chňapka.jpg
Jimmy-Chňapka.jpg153.56 KB
Jimmy-Okoun.jpg
Jimmy-Okoun.jpg134.94 KB
Jimmy-Ušák.jpg
Jimmy-Ušák.jpg152.6 KB
Jimmy na kliku.jpg
Jimmy na kliku.jpg1.91 MB