QR kódová hra

ICM Prostějov pořádá v rámci kampaně Právo na informace právě teď - Co ti brání v podnikání? a ve spolupráci s dalšími ICM v ČR a Národním informačním centrem pro mládež velkou letní QR kódovou hru.

Pravidla QR kódové hry (oblast Prostějov)

Od 1. srpna až do 14. září 2014 budou umístěny (nejen) v Prostějově a okolí kartičky s QR kódy.

Každý, kdo najde kartičky (viz nesoutěžní ukázková kartička) a správně odpoví alespoň na tři soutěžní otázky ICM Prostějov skryté pod QR kódy, bude zařazen do slosování o společenskou hru Citadela a zároveň postoupí do celostátního losování o věcné ceny.

Výherce společenské hry Citadela bude vylosován ve středu 17. září 2014 a o své výhře informován na jím uvedeném e-malovém kontaktu.

Ten, kdo zodpoví nejrychleji (a správně) všech 10 otázek ICM Prostějov skryté pod QR kódy, získá hru Černé historky - absurdní příběhy.

Ceny si výherci budou moci vyzvednout osobně v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době nebo jim bude doručena na jimi uvedenou adresu poštou.

Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže nebo ji zrušit. Na výhru v soutěži není právní nárok.

Seznam míst se soutěžními QR kódy - oblast Prostějov:

Prostějov

  1. Hliníky 4 - Habro - výloha
  2. Husovo nám. 67 - Ekocentrum Iris - okno
  3. Komenského 17 - ICM Prostějov - vitrína
  4. nám. T. G. Masaryka - radnice - vitrína
  5. Přemyslovka 19 - salon Charizma - okno
  6. Wolkerova 27a - trafika - výloha
  7. Vápenice 19 - 1. moravská štrúdlárna - okno

Olomouc

  1. Janského 1 - ICM Olomouc - vitrína
  2. Na Střelnici 12 - studio Style - okno
  3. Pavelčákova 7/9 - FORMOSA bubble tea - dveře

Všechna místa najdete také v naší speciální mapě QR kódová hra (oblast Prostějov). Děkujeme všem partnerům, kteří nám umožnili umístit v jejich prostorách naši soutěžní kartičku.

Celostátní losování

Celostátní losování o hodnotné ceny ze všech soutěžících, kteří správně odpověděli na alespoň tři soutěžní otázky, proběhne začátkem října v Národním informačním centru pro mládež. Podrobnosti budou ještě upřesněny.

Seznam všech míst se soutěžními QR kódy je zveřejněn na adrese www.nicm.cz/velka-letni-hra.