Descartes - semináře pro pedagogické pracovníky

Vzdělávací agentura Descart nabízí pedagogickým pracovníkům kurzy akreditované MŠMT, které otevírají pro 2. pololetí kalendářního roku 2019.

Nabídka

V nabídce naleznete i některé kurzy, které odpovídají požadavkům „ŠABLON”. Poznáte je tak, že trvají 7 hodin čistého času, např. od 10:00 do 17:00. (8 x 45 minut + 2 x 30 minut přestávka). Pro ověření toho, zda spadají do daného oboru kontaktujte prosím příslušnou linku MŠMT nebo školního projektanta.
Konkrétní nabídku najdete v přiložených souborech na konci článku.

Přihlášení

Pro kontrolu dostupnosti kurzu navštivte prosím naše webové stránky www.descart.cz, kde si mimo jiné můžete předměty seřadit dle předmětu nebo místa konání, a také se zde hlavně můžete jednoduše elektronicky přihlásit.

Podávání přihlášek je upřednostňováno přes webový formulář na www.descart.cz, případně přes mailovou adresu info zavináč descartes-agentura.cz (je potřeba uvést o jaký seminář máte zájem, dále IČO školy, jméno, příjmení a titul účastníka, datum a místo narození účastníka, kontaktní email a telefonní číslo účastníka) na kterou můžete zasílat i své případné dotazy.

Po přihlášení na semináře v I. pololetí od nás obdržíte veškeré informace včetně faktury emailem nejpozději do 30. 9. 2019. Pokud byste od nás tyto informace do uvedeného data neobdrželi, ověřte si prosím, zda se seminář bude konat na uvedeném emailu info zavináč descartes-agentura.cz.

Kontakt:

DESCARTES, v.o.s. - vzdělávací agentura
Mgr. Radka Pokorná
tel.: 777 815 805
e-mail: info zavináč descartes-agentura.cz
www stránky: www.descart.cz

 

Aktualizovaná nabídka seminářů: