Co skrývá web ICM

ICM Prostějov ve spolupráci s EUROPE DIRECT Olomouc vyhlašuje druhý ročník soutěže pro mladé lidi do 30 let

Detektiv www Co skrývá web ICM

V každém ze čtyř soutěžních kol na Vás bude na našich internetových stránkách čekat několik otázek, na které najdete odpověď na našem webu během několika vteřin. 

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se mohou zúčastnit mladí lidé do 30 let.
 • Soutěž probíhá ve čtyřech samostatných kolech. Každé kolo začíná v pondělí ve 12:00 hod. a končí následující pondělí v 10:00 hod.
  První kolo soutěže začíná v pondělí 14. listopadu 2011. Výsledky prvního kola budou zveřejněny v pondělí 21. listopadu.
  Poslední, čtvrté, kolo začíná 5. prosince 2011 a bude ukončeno 12. prosince 2011.
 • Vaším úkolem bude zodpovědět sadu otázek a zjistit heslo k získání obrázku.
  Na konci několika článků na vás čekají otázky týkající se jejich obsahu. Z odpovědi si vždy poznačte pouze první písmeno (bez diakritiky) nebo číslo. Po spojení těchto znaků dostanete hledané heslo (psáno malými písmeny).
 • Soutěž vždy začne na této stránce, kde naleznete odkaz na článek, na jehož konci bude otázka. Spolu s otázkou najdete pod článkem i odkaz na další článek.
 • Při zadání posledního odkazu budete vyzvání k vložení hesla. Zadáte-li správné heslo, zobrazí se vám obrázek, který zašlete jako přílohu na e-mail: icm zavináč cmg.prostejov.cz
 • E-mail musí obsahovat obrázek, jméno, věk, adresu bydliště a předmět: "Co skrývá web ICM 2" - soutěžní kolo č. ...
 • Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
 • Po každém kole bude z došlých e-mailů, které budou obsahovat správný obrázek, vylosován jeden výherce - jméno výherce bude zveřejněno na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) v den, kdy bylo soutěžní kolo uzavřeno - cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době.
 • Po skončení 4. kola bude následně vylosován také výherce hlavní ceny - do tohoto losování budou zařazeny všechny e-maily, které obsahovaly správný obrázek, a došly v kterémkoliv z proběhlých soutěžních kol - jméno výherce hlavní ceny bude zveřejněno v pondělí 12. prosince 2011 odpoledne na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) - hlavní cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době.
 • V případě, že si výherce nebude moci cenu vyzvednout osobně, bude mu doručena na jím uvedenou adresu poštou
 • Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže nebo ji zrušit. Na výhru v soutěži není právní nárok.

Ceny:

 Ceny v jednotlivých kolech tvoří hodnotné dárkové balíčky s reproduktory


Hlavní cena:

 • Dárkový balíček od sponzora soutěže, firmy VAHAL, a organizátora soutěže ICM Prostějov, který tvoří PowerBall, termoska pro dva, termohrnek, desková hra a další drobné předměty.

Soutěž byla finančně podpořena EUROPE DIRECT Olomouc.

Soutěžní kola:

Vaším úkolem je zodpovědět sadu otázek a zjistit heslo k získání obrázku. Na konci několika článků na vás čekají otázky týkající se jejich obsahu. Z odpovědi si vždy poznačte pouze první písmeno (bez diakritiky) nebo číslo. Po spojení těchto znaků dostanete hledané heslo (heslo zadávejte malými písmeny). Tak hurá do toho!

1. kolo

Výherce 1. kola - Jakub Čech, Prostějov.
Gratulujeme!

2. kolo

Výherce 2. kola - Kateřina Chrástecká, Kunín.
Gratulujeme!

3. kolo

Výherce 3. kola - Martina Krausová, Chvalkovice.
Gratulujeme!

4. kolo

Výherce 4. kola - Hana Prečová, Hranice.
Gratulujeme!

Výherce hlavní ceny:

Tomáš Kudela, Milevsko.
Gratulujeme!

NáhledPřílohaVelikost
Plakat k soutezi - Co skryva web ICM 2.jpg
Plakat k soutezi - Co skryva web ICM 2.jpg218.03 KB