Evropská unie v otázkách 4

ICM Prostějov ve spolupráci s EUROPE DIRECT Olomouc vyhlašuje 4. ročník internetové soutěže "Evropská unie v otázkách 4", která je určena pro žáky 2. stupně ZŠ a studenty SŠ.
Soutěž probíhá od 28. března 2011 a potrvá až do 9. května 2011.

1 Question-Man na web stredni.jpg, 150x149, 12.21 KB

Soutěž je určena pro žáky 2. stupně ZŠ (studenty nižšího stupně víceletého gymnázia) a studenty SŠ. V každém z šesti soutěžních kol na Vás bude na našich internetových stránkách čekat trojice připravených otázek o Evropské unii a tématech, která se jí přímo či nepřímo týkají.

Soutěž je realizována Městským evropským informačním střediskem, které působí při ICM Prostějov, za finančního přispění Olomouckého kraje a za podpory Statutárního města Olomouc a EUROPE DIRECT Olomouc.

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se mohou zúčastnit žáci 2. stupně ZŠ (studenti nižšího stupně víceletého gymnázia) a studenti SŠ
 • Soutěž probíhá v šesti samostatných kolech. Každé kolo začíná v pondělí ve 12:00 hod. zveřejněním trojice soutěžních otázek na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) a končí následující pondělí v 10:00 hod.
  Otázky prvního kola soutěže budou uveřejněny v pondělí 28. března 2011.
  25. dubna, na Velikonoční pondělí, budou uveřejněny otázky 5. kola, vyhodnocení 4. kola však proběhne až v úterý 26. dubna (uzavření kola proběhne tradičně 25. 4. v 10:00).
  Poslední, šesté, kolo začíná 2. května 2011 a bude ukončeno 9. května 2011
 • Odpovědi na soutěžní otázky zasílají soutěžící na e-mail: icm zavináč cmg.prostejov.cz
 • E-mail s odpovědí musí obsahovat odpověď na všechny 3 soutěžní otázky, jméno, třídu, název školy, adresu bydliště a předmět: "EU v otázkách 4" - soutěžní kolo č. ...
 • Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů
 • Po každém kole bude ze správných odpovědí vylosován jeden výherce - jméno výherce bude zveřejvněno na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) v den, kdy bylo soutěžní kolo uzavřeno - cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době
 • Po skončení 6. kola bude následně vylosován také výherce hlavní ceny - do tohoto losování postoupí všechny správné odpovědi ze všech šesti soutěžních kol - jméno výherce hlavní ceny bude zveřejněno v úterý 10. května 2011 na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) - hlavní cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době
 • V případě, že si výherce nebude moci cenu vyzvednout osobně, bude mu doručena na jím uvedenou adresu poštou
 • Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže nebo ji zrušit. Na výhru v soutěži není právní nárok

Ceny:

Ceny v jednotlivých kolech tvoří hodnotné dárkové balíčky od partnera soutěže.

Hlavní cena:

 • Přenosný DVD přehrávač Sencor

Výhercem hlavní ceny byla 10. 5. 2011 vylosována ze všech správných došlých odpovědí Ludmila Janečková z Chvalčova. Gratulujeme!

 

Ke stažení:

NáhledPřílohaVelikost
Plakát soutěže EU v otázkách 4.pdf90.43 KB