01/09/2012 - 31/08/2013
Fürstenwalde (Německo)

O mně:

Jmenuji se Jana a je mi 19 let. Vystudovala jsem zdravotní lyceum v Turnově. Bydlím v malé vesničce Valdicích v srdci Českého Ráje. Dívám se na svět pozitivně a vždy s úsměvem. Jsem společenská a komunikativní. Ráda se učím cizí jazyky a poznávám cizí kultury. Proto jsem se rozhodla vycestovat přes EDS, protože je to jedinečná a úžasná příležitost, jak se seznámit s cizí kulturou, poznat nové lidi a získat mnoho zkušeností.

Hobby:

Ve svém volném čase pěstuji cyklistiku. Sedátko kola a kochání se přírodou mě vždy uvolní a odpočinu si. Má hostitelská organizace je velice přívětivá a zapůjčí mi na rok vlastní kolo Smile Mám ráda učení se cizích jazyků, poslouchání hudby, společnost, cestování a nepohrdnu ani zajímavou knížkou či posezení s přáteli.

Projekt:

1. září odjíždím do Fürstenwalde v Německu na 12 měsíců. Je to poměrně větší městečko nedaleko Berlína. V mém projektu se budu podílet na vytváření volnočasových aktivit pro děti v místní družině. Do Německa mě vždy něco „táhlo“, proto jsem si svůj projekt vybírala podle země.