SBÍREJ-TONER.CZ

SBÍREJ-TONER.CZ je ekologicky zaměřený projekt organizovaný občanským sdružením AKTIPO a jeho hlavním partnerem, společností KMP, s cílem podpořit odběr prázdných tiskových kazet určených k renovaci.

Za hodnotu odebraných tiskových kazet poskytne firma KMP dar na vybraný dětský domov nebo ústav v jednotlivých krajích České republiky.

Jak se zapojit do projektu:Sbírej toner

Přihlaste se do projektu

Využijte on-line přihlašovací formulář.

Kontaktní údaje:
e-mail: info zavináč sbirej-toner.cz

Doručení sběrného boxu

Do 24 hodin po Vašem přihlášení Vám bude doručen zdarma požadovaný počet sběrných boxů. Sběrný box je kartonová krabice o rozměrech: 54x38x69 cm. Do sběrného boxu umístíte přibližně 20 tonerových nebo 120 inkoustových tiskových kazet. Samozřejmě můžete sbírat i do vlastních kartonových krabic.

Sbírejte vhodné prázdné tonery

Umístěte Váš sběrný box na dobře viditelné místo a upozorněte všechny ve Vaší organizaci, aby prázdné tonery, vhodné pro renovaci, ukládali pouze do sběrného boxu. Prázdné tonery před vhozením do sběrného boxu uložte do jakéhokoliv obalu, aby nebyly skladováním na sobě poničeny.

Vhodné jsou pouze originální tonery!

Odvoz naplněných sběrných boxů

Jakmile naplníte sběrný box, zažádejte o jeho vyzvednutí v sekci odvoz boxu nebo na telefonní lince 800 130 100. Nejpozději do 3 dnů bude box zdarma vyzvednut. Zároveň můžete vyžádat nový sběrný box pro další sbírání.
Pozor! Hmotnost plného boxu nesmí přesáhnout 50 kg (omezení dopravní firmy).

Vámi posbírané tonery budou předány k renovaci

Veškeré Vámi nasbírané tonery budou oceněny podle ceny v seznamu vhodných tonerů a jejich hodnota bude poukázána jako dar pro vybraný ústav mentálně postižených ve Vašem kraji.

Peníze budou poukázány jednotlivým ústavům

Veškeré finanční částky budou převedeny na účty jednotlivých ústavů jednorázově po ukončení sběrného roku. Sběrný rok vždy končí 31. října. Výsledné částky, předané jednotlivým ústavům, jsou uveřejněny na stránkách projektu http://sbirej-toner.cz

Sbírejte dále

Pokračujte ve sbírání, 7. sběrný rok končí 31. 10. 2015

Kontakt:

AKTIPO o.s.

Soběraz 50, Železnice, 507 13
e-mail: info zavináč sbirej-toner.cz
www stránky:
http://sbirej-toner.cz

 

zdroj: http://sbirej-toner.cz