Evropský týden odborných dovedností 2019

Evropský týden odborných dovedností 2019

Podívat se můžete i na video, kde pro Vás má vzkaz evropská komisařka Marianne Thyssen

Týden Evropských dovedností proběhně od 14. do 18. října 2019 a na všechny akce, které jsou do něj v rámci České republiky zapojené, se můžete podívat do interaktivní mapy.

Jak se můžete do Evropského týdne odborných dovedností zapojit Vy?

  • Zorganizujte vlastní akci pro širokou či odbornou veřejnost. Je to skvělá příležitost, jak zviditelnit Vaši organizaci a práci, kterou v oblasti odborného vzdělávání děláte (forma ani rozsah nejsou nijak omezeny). Budeme rádi, když nám o Vaší akci dáte vědět, abychom informace o ní mohli zveřejnět na mapě událostí Evropského týdne odborných dovedností v ČR.
    Akci můžete zároveň zveřejnit i na mapě akcí spravované přímo Evropskou komisí.
  • Informujte o Vašich aktivitách na sociálních sítích s hashtagem #DiscoverYourTalent a sledujte akce jiných organizací na stránkách www.naerasmusplus.cz.
  • Přijďte se podívat na Veletrh odborných dovedností VET Fest, který pořádá Dům zahraniční spolupráce 15. října v Praze. Podrobný program naleznete níže na této stránce ke stažení.
  • Share your story - Sdílejte svou zkušenost s odborným vzděláváním!
    Ať už je Vaše zkušenost s odborným vzdělávání jakákoli – jste žák, učitel, ale i dospělý, který se rekvalifikuje, případně zaměstnavatel, který chce zvýšit kvalifikaci svých zaměstnanců, chceme o Vás slyšet! Váš jedinečný příběh může pomoci zvýšit povědomí o možnostech, které odborné vzdělávání nabízí a vyprávět o Vašem úspěchu na Evropské mezinárodní platformě. Svůj příběh můžete zveřejnit a další příběhy číst na stránkách Evropského týdne odborných dovedností.

 

Koordinací Evropského týdne odborných dovedností 2019 v České republice byl pověřen Dům zahraniční spolupráce. Záštitu nad hlavní akcí Evropského týdne odborných dovedností v ČR - Veletrhem odborných dovedností VET Fest, který pořádá DZS, udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

zdroj: www.naerasmusplus.cz

NáhledPřílohaVelikost
program_VETfest.pdf390.56 KB