O nás

Pozor: od úterý 1. října dochází k změnám otevírací doby: 

pondělí–středa 12.00–16.00
čtvrtek 12.00–15.30
pátek zavřeno

Internet pro veřejnost je dostupný od 14.00 hod. 

Aktuální změny:

  • v úterý 22. října bude ICM z provozních důvodů otevřeno až od 13.30 hod.
  • během podzimních prázdnin (29. a 30. října) bude ICM otevřeno 10.00–15.00 hod.

Aktuální změny otevírací doby najdete vždy na našich stránkách.

Multikulturní centrum Mozaika

V říjnu a listopadu můžete vyrazit do MOZAIKY na Kurz efektivního rodičovství, adaptační kurzy pro děti Školička v Mozaice, tvořivou dílnu, kde si můžete vyrobit Adventní svícny nebo se naučit upéct a sestavit Perníkovou chaloupku.

Juvenes Translatores

Rozumíte si s cizími jazyky? Narodili jste se v roce 2002? Pak je Juvenes Translatores překladatelská soutěž pro vás. Letošní ročník proběhne 21. listopadu – školy, které se chtějí soutěže zúčastnit, se musí zaregistrovat do 20. října. Tak neváhejte a domluvte se se svými učiteli.

Městská knihovna Prostějov

Deskohraní, tvořivá dílna, nebo přednáška o Novém Zélandu. To, a ještě víc, si pro vás na říjen přichystala knihovna v Prostějově!

 

Discover EU

DiscoverEUJe vám 18 let a jste občanem Evropské unie? Tak pojeďte s námi objevovat krásy Evropy! V roce 2018 získalo volnou jízdenku po Evropě téměř 30 000 mladých lidí. Každý rok se konají dvě kola soutěže, do kterých se mohou mladí lidé přihlásit, a pořadatelé vyberou ty z nich, kteří získají jízdenku. Letos můžete soutěžit od 7. do 28. listopadu!

Tvořivá Olomouc - podzim 2019

Tvořím, tedy jsem...to je heslo prodejní výstavy kreativních a výtvarných technik. Návštěvníci se mohou těšit na širokou nabídku materiálu pro tvoření a originální nabídku handmade výrobků. Připraveny jsou i tvořivé dílničky a workshopy. A kdy? Od 19. do 20. října 2019.

Křesadlo pro dobrovolníky v Olomouckém kraji

Znáte někoho, kdo dobrovolně věnuje svůj čas a energii pro druhé? Nominujte jej na cenu Křesadlo 2019, neboli cenu "pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci". Nominace můžete posílat do 31. října.

Dýňová stezka 2019

Již čtvrtý ročník Dýňové stezky odvahy a zručnosti se připravuje! Letos na 18. října!

Syndikovat obsah