O nás

Aktuální změny otevírací doby najdete vždy na našich stránkách.

Astronomické oddělení Muzea a galerie v Prostějově – Hvězdárna

astronomicky vikendProstějovská hvězdárna si pro Vás připravila program na srpen. Nechybí ani večerní a noční pozorování oblohy. Neváhejte a čtěte dále.

Smržická šlapka

Jezdíte rádi na kole? Tak si nechte seřídit svá horská nebo silniční kola, vyberte si trasu a vyrazte v sobotu 5. září na další ročník Smržické šlapky. 

Ekocentrum Iris – Český svaz ochránců přírody

Český svaz ochránců přírody - Regionální sdružení Iris Prostějov pro Vás má i na srpen nachystáno spoustu zajímavých akcí, výletů a exkurzí!  

Lekce nordic walkingu

Po pauze trvající čtyři roky máte znovu možnost se zúčastnit lekce nordic walkingu, kterou podpořilo Zdravé město Prostějov. Certifikovanou instruktorkou Vám bude Lenka Sehnalová.


Letní kino Mostkovice

Letní kino Mostkovice má pro Vás připravený program na srpen. Můžete se těšit například na promítání komedie 3 bobule, dílo Ondřeje Trojana Bourák a mnoho dalšího.

Prostějovské babí léto 2020

PROSTĚJOVSKÉ babí LÉTO si pro Vás připravilo program akcí na závěr prázdnin. Můžete vyrazit na večery s kapelami a zpěváky nebo navštívit letní kino na nádvoří zámku.

Multikulturní centrum Mozaika

Multikulturní centrum Mozaika pro Vás má připravený program na červenec. Můžete se těšit na dětský den, kulinářský podvečer, kde se naučíte péct hanácké vdolky, tvořivou dílnu a další zajímavé aktivity.

Tvořivé dílny s ICM

Ve středu 8. července proběhne speciální tvořivá dílna, při které si budete moci vyrobit své vlastní barefoot sandály. Dílna bude probíhat od 14:00 do 16:00 hod. ve čtvrtém patře budovy gymnázia ve studovně.

Syndikovat obsah