Naše akce

ICM Prostějov se tradičně stane jedním z mnoha "spacích" míst v Evropě. Program je určen pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ – bude na ně čekat večer plný her, soutěží a zábavy s Bylinkovou babičkou.

V únoru se vrhneme na vyrábění mýdel – přijďte si zkusit práci s mýdlovou hmotou, kterou si můžete obarvit a a ovonět dle svého vkusu :)

Přijďte si vyrobit svíčku hromničku, která má odvracet veškeré zlo. Naši předkové je zapalovali za bouří, aby stavení ochránily před bleskem a ohněm.

I letos proběhne soutěž pro čtyřčlenná družstva žáků 4. a 5. tříd základních škol z Prostějovska. V tomto ročníku budou soutěžící nejen malovat nebo vyhledávat, ale vyzkouší si také projít bludištěm a správně zodpovědět počítačový kvíz.

Time to Move

03.10.2023

Jako každý říjen se i letos můžete zapojit do kampaně Time to Move evropské informační sítě Eurodesk, jejíž hlavním cílem je šířit mezi mladými lidmi povědomí o možnostech evropských programů.

Říká se, že cesta do Santiaga vám změní život. Přijďte si poslechnout, jak ho změnila nám :-) Povídání o tom, že člověk míní a cesta mění. Cesta nebyla jen o našlapaných kilometrech, krajině a historických místech, kterými jsme procházeli, ale hlavně o lidech, které jsme na ní potkali.

V září mimo jiné slavíme Den bez aut, začíná podzim a na svátek sv. Václava oslavujeme také Den české svátosti. Přijďte si na naši podzimní dílnu vyrobit vrstvený obraz a zapojte se tak podzimních svátků. Tvořivá dílna je vhodná pro malé i velké, vše záleží na vaší kreativitě (ale ani bez ní neodejdete s prázdnou) :)