Naše akce

Pohyb a zdravá svačinka – to všechno nás čeká na předprázdninovém odpoledni pro všechny!

Poslední tvořivá dílna před prázdninami bude malovací – na Den dětí budeme vyrábět cestovní hry, putovní kamínky i placky.

Již tradiční květnová soutěž „Evropská unie v otázkách“ přináší novou várku otázek, které prověří nejen znalost EU, ale také se dotkne programů Erasmus+ a Evropský sbor solidarity.
Výhercem 1. kola se stal Tadeáš Minář z Bílovic, gratulujeme!
A druhé kolo právě startuje....

Na naší další dílně si můžete vyzkoušet práci s filcem – ozdoby, dárečky, jídlo do dětské kuchyňky a další. Pohodové odpolední vyrábění pro maminky, ale hlavně s maminkami, doplní káva a něco dobrého, vyrábění pro děti i dětský koutek.

AKTUÁLNĚ: Děkujeme všem za účast v soutěži.
Odborná porota zasedne v příštím týdnu, slavnostní vyhlášení spojené s vernisáží fotek proběhne doncem května.
Výherci budou informováni e-mailem.

Přednáška o tříměsíční cestě po Nepálu a Kyrgyzstánu – hlavního města Káthmandu na méně známý trek kolem hory Manaslu, za nosorožci v NP Chitwan a poté za kvetoucími rododendrony do lesů u Mardi Himal. Na závěr nebude chybět putování k nejvyšší hoře světa Mt. Everest.

ICM Prostějov se tradičně stane jedním z mnoha "spacích" míst v Evropě. Program je určen pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ – bude na ně čekat večer plný her, soutěží a zábavy s Ferdou Mravencem.

Tvořivé dílny v roce 2023 budou zaměřeny především na české svátky a tradice – v pátek 24. března si můžete přijít ušít jarní tulipán nebo slepičku.

Co podniknout o jarních prázdninách? V úterý 7. března můžete strávit příjemný den s námi – přijít si zahrát deskovky, vyrobit si placku nebo 3D obrázek, zaskákat si na tanečních podložkách DDR. Nebo se k nám přijďte jen tak mrknout, posedět a popovídat si, třeba si odnesete nějaké zajímavé informace :)

Máš rád počítačové hry? A co spojit hru s tancem nebo učením se? Vezmi kamaráda nebo doraž sám a přijď si zasoutěžit na tanečních podložkách DDR, připomenout si matematickou hru 2048, prostřílet se angličtinou psaním všemi deseti a zkusit další hry.