Naše akce

Líbí se ti vyšité iniciály? Chceš si udělat ze svého batohu nebo oblečení originál? Rád vyrábíš dárky? Přijď si zkusit vyšívání křížkovým stehem.

V jedné rodině zabírá místo ve skříni, ve druhé může být vytouženým kouskem v domácnosti. Díky výměně neboli tak zvanému SWAPu, získáte věci s příběhem, ušetříte svoji peněženku, planetu, i nervy.

Oblíbená tvořivá aktivita všech věkových kategorií? Opravdu! Malování na kamínky se v ČR stalo novým hobby. Tato zábava souvisí s relaxací, rozvíjením kreativních schopností a fantazie a v neposlední řadě také se sportem a pobytem v přírodě. Namalujte kamínek speciálními akrylovými fixami a cestou z naší tvořivé dílny jej můžete ozdobený do přírody...

Jednoduché šperkařské komponenty, ze kterých každý dokáže vykouzlit třeba náramek, náušnice, čelenku, brož nebo přívěšek na krk? To je možné v naší kreativní dílně, která proběhne ve středu 18. května od 13.30 do 15.30 v budově CMG Prostějov. Vítaní jsou i kamarádi a rodiny s dětmi z Ukrajiny, pro které bude k dispozici naše šikovná tlumočnice.

Již tradiční květnová soutěž "Evropská unie v otázkách" přináší novou várku otázek, které prověří nejen znalost EU, ale také se dotkne programu Erasmus+ a Evropský sbor solidarity.

Ve středu 13. dubna proběhne další tvořivá dílna, tentokrát s tradičním velikonočního tvoření. Dílna bude opět v přízemí budovy Cyrilometodějského gymnázia v čase od 13.30 do 16.00 hodin. Budeme plést pomlázky, zdobit vajíčka rozpuštěným voskem a vytvářet různé další jarní dekorace. Materiál bude k dispozici, ale pokud si budete chtít nazdobit více...

Na Tři krále startuje nová soutěž, která potrvá až do Hromnic (2.2.). Soutěžit se bude o krásné knihy Zuzany Švédové - nutriční terapeutky a spisovatelky. Zuzana se věnuje zdraví, jídlu i bylinkám a vše propojuje ve svých receptech a radách. Pokud si chcete být jistí, že na soutěžní otázky odpovíte správně, tak se podívejte na video, které jsme s...

Co byste řekli zdravému mlsání po celý rok? Nejen na Vánoce můžete využít originální recepty na "cukroví", které je vyrobené z ořechů a sušeného ovoce. Překvapí svou chutí, rozmanitostí a rychlou přípravou. Toto cukroví ocení nejen osoby, které nemohou nebo nechtějí přijímat lepek, cukr či laktózu.