Všechny články

 

Poslední vyrábění v letošním roce věnujeme vánočním přípravám – přijďte si vyrobit přáníčka, ozdoby i malé dárečky.

Zpestřete si konec podzimu skládanými nevadnoucími listy – přijďte si složit jednoduché origami a prodloužit krásně barevný podzim.

Je ti 18 let a jsi občanem Evropské unie? Tak pojeď objevovat krásy Evropy! DiscoverEU je projekt v rámci programu Erasmus+, díky kterému můžeš cestovat po Evropě a poznávat její obyvatele, historii a kulturu.

I letos proběhne soutěž pro čtyřčlenná družstva žáků 4. a 5. tříd základních škol z Prostějovska. V tomto ročníku budou soutěžící nejen malovat nebo vyhledávat, ale vyzkouší si také projít bludištěm a správně zodpovědět počítačový kvíz.

V jedné rodině zabírá místo ve skříni, ve druhé může být vytouženým kouskem v domácnosti. Díky výměně neboli tak zvanému SWAPu získáte věci s příběhem, ušetříte svoji peněženku, planetu, i nervy.
Swap це обмінний базар. Принесіть хоча б одну річ і обміняйте її на щось, що принесе Вам та іншим радість

Opět je tu kampaň Time to Move! Během září a října běží dvě online výzvy – fotografická a ilustrační soutěž! Zúčastněte se kteréhokoli z nich a vyhrajte fantastické ceny, nebo jen mrkněte na příspěvky ostatních a hlasováním jim dopomozte k výhře.

Pohyb, přátelé, soutěže, poznávání Evropy – zkrátka nedělní odpoledne nabité skvělou zábavou. Přijď si s námi taky zahrát, tentokrát na faru sv. Petra a Pavla a její zahradu.

Líbí se ti vyšité iniciály? Chceš si udělat ze svého batohu nebo oblečení originál? Rád vyrábíš dárky? Přijď si zkusit vyšívání křížkovým stehem.