Všechny články

 

Potřebujete obměnit šatník, předat dál věci, které je vám líto vyhodit nebo naopak sháníte něco na doplnění svého bytu? Kultuní klub DUHA opět zve do svých prostor na další SWAP/VÝMĚNU.

I letos se můžete v prázdninových měsících zúčastnit zajímavého programu, který pro vás připravilo Město Prostějov ve spolupráci se zaměstnanci Městské knihovny, Kulturního klubu DUHA a Ekocentra IRIS.
Na programu bude celá řada aktivit kulturního i sportovního rázu. Akce jsou naplánovány na náměstí T. G. Masaryka ,do městské knihovny (na dětské...

Cílem literární soutěže Kolébka je napsat povídačku, která se vztahuje k Olomouckému kraji, která bude tak chytlavá, že se stane městskou legendou. A co je to literární žánr povídačka? Povídání, pověst, povídka, pohádka, bajka, báchorka, smyšlenka, tlach, žvást, výmysl, klep – dalo by se říci i "Jedna paní povídala". A takovou povídačku hledáme:...

EKO PLANETA

15.05.2023

Víkend plný biopotravin, přednášek, ekologické výchovy i péče o životní prostředí – takový bude první ročník ekologického festivalu na Výstavišti Kroměříž.

Pro milovníky pohybu se koná v sobotu 20. května další ročník turistického a dálkového pochodu a cykloturistické jízdy Smržické vandr. Přidejte se taky a užijte si krásný den v přírodě Prostějova a okolí.

Nenechte si ujít odpoledne se zpěvem a tancem na farní zahradě – koncert zpěvačky Veroniky Kačo, workshopy, výstava výrobků s romskou tématikou a další doprovodné akce.

Potřebujete obměnit šatník, předat dál věci, které je vám líto vyhodit nebo naopak sháníte něco na doplnění svého bytu? Kultuní klub DUHA opět zve do svých prostor na další SWAP/VÝMĚNU.

Jak strávit sobotní dopoledne? Na náměstí T. G. Masaryka na vás čeká řada aktivit pro malé i velké, regionální výrobky, zdravá výživa, představení, řemesla i zvířátka.

Je ti 18 let a jsi občanem Evropské unie? Tak pojeď objevovat krásy Evropy! DiscoverEU je projekt v rámci programu Erasmus+, díky kterému můžeš cestovat po Evropě a poznávat její obyvatele, historii a kulturu.

Soutěž pro předškoláky, žáky a studenty všech typů škol, dospělé amatéry i seniory – inspirujte se kterýmkoli dílem či zajímavým osudem Emanuela Frynty. Pište, malujte, sochejte, foťte, natočte video a vyhrajte finanční odměnu.