Co se děje v okolí

 

Pohyb, přátelé, zábava, soutěže, fotbal - to čeká všechny, kteří přijdou na sportovní odpoledne v neděli 8. května od 14.00 hodin. A kam? Tentokrát je to venkovní sportovní areál Reálného gymnázia a ZŠ Otto Wichterleho. Vstup je zdarma těšit se můžete na různá stanoviště.

Město Prostějov obnoví lidovou tradici vynášení Smrtky. Program měl proběhnout již v roce 2020, ale z důvodu pandemie COVID-19 musela být o dva roky odložena.

Fotosoutěž

07.03.2022

V březnu se můžete zapojit do fotografické soutěže. Evropská unie se v letošním roce rozhodla zaměřit na mládež a rok 2022 byl tedy vyhlášen Evropským rokem mládeže. Jedním z témat, na které se zaměřuje, je boj s klimatickými změnami. S tím se pojí také téma naší soutěže. Jsme zvědaví na pojetí přírody, klimatu či architektury očima mládeže...

Co nového v prostějovském multikulturním centru Mozaika? Můžete se například zúčastnit předvánoční tvořivé dílny.

Provoz kluziště
5. 11. 2021 - 9. 1. 2022
9.00 hodin - 21.00 hodin24. 12. a 31. 12. 2021 9.00 - 16.00 hodin

Multikulturní centrum Mozaika Prostějov provozuje spolek Žebřík, z. s. Poskytuje zde prorodinné, vzdělávací a volnočasové činnosti pro širokou veřejnost. Funguje podobně jako rodinná či komunitní centra.

přemýšlíte o brigádě v zahraniční, au-pair, výjezdu za studiem do zahraničí nebo chcete zkusit práci dobrovolníka? Připravili jsme pro Vás program, kde Vám dané možnosti krátce představíme a zároveň řekneme, na co je třeba se připravit. Každý z přednášejících si totiž danou aktivitu sám zažil. O zážitky, tipy a triky z cest po Evropě tak nebude...