Noc s Andersenem 2024

06.02.2024

ICM Prostějov se tradičně stane jedním z mnoha "spacích" míst v Evropě. Program je určen pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ – bude na ně čekat večer plný her, soutěží a zábavy s Bylinkovou babičkou.

Začátek: v pátek 22. března 2024 v 18:00 hodin (příchod je možný od 17:45), po krátkém seznámení bude společná večeře.

Konec: v sobotu v 8:00 po snídani

Příspěvek: 80 Kč za osobu

Ti, co se odhodlají u nás přespat, budou s sebou potřebovat: malý polštářek, karimatku, spací pytel, pyžamo, ručník, hygienické potřeby, přezůvky, kartu zdravotní pojišťovny (nebo její kopii), oblíbenou knížku a dobrou náladu.

Celá akce bude probíhat bez mobilních telefonů, které si děti nechají do rána uschované v batůžcích :)

Přihlásit své dítě můžete přes formulář na https://forms.gle/UwSfLuR9rihMuoq27, a to do pátku 15. března nebo naplnění kapacity.
Přihlášeno 20 / 22 dětí (aktualizace ručně, poslední 17. 3. 2024)

Uvítáme drobné občerstvení ve formě ovoce a zeleniny (např. jablka, okurky, mrkve, rajčata). Prosíme, nedávejte dětem žádné mlsání – sladkosti, chipsy, ...

V případě dotazů se obracejte na vedoucí ICM Prostějov Annu Müllerovou (telefon 731 604 073), případně na e-mail info zavináč icmprostejov.cz (od 8. do 13. března reagujeme pouze na e-mail, děkujeme za pochopení).

Jak celý večer probíhá?

Nejprve si děti připraví místečka na spaní, seznámí se a popovídají si o knížkách. Pak si dáme společnou večeři (obvykle toasty, ovoce a zelenina). Po posilnění nás čeká společná hra motivovaná knihou Bylinková babička, různé tvoření a další zábava. Celý program končí před půlnocí krátkou pohádkou a čištěním zubů ;)

Po celou dobu děti mají k dispozici pití i něco na zakousnutí (ovoce, zeleninu) a mohou si kdykoli říct, že by chtěly jít spát, není problém je uložit.

Kdo se o děti postará?

Program pro děti a celý večer mají na starosti Anna Müllerová, vedoucí ICM Prostějov, a Marek Bartoník, vedoucí střediska pro volný čas dětí a mládeže. Nemalou podporu jim poskytují jejich kolegové a dobrovolníci z řad studentů Cyrilometodějského gymnázia.