Time to Move – podzimní soutěže

19.09.2022

Opět je tu kampaň Time to Move! Během září a října běží dvě online výzvy – fotografická a ilustrační soutěž! Zúčastněte se kteréhokoli z nich a vyhrajte fantastické ceny, nebo jen mrkněte na příspěvky ostatních a hlasováním jim dopomozte k výhře.

Zelené irské kopce, řecké kamínkové pláže, elegantní francouzské ulice, horké léto v Maďarku, ... v Evropě je tolik k vidění!

A co miluješ ty? Vyfoť své oblíbené místo na kontinentu, nebo třeba jen krásné zákoutí ve svém městě, fotku nahraj na https://woobox.com/exndbh, připoj krátký popis (max. 10 vět) a zapoj se do soutěže o řadu cen.

Soutěž trvá do poledne 31. října 2022.

Chceš se podívat, co sdílejí ostatní? Mrkni na https://woobox.com/exndbh a hlasuj.

Aby ses mohl zúčastnit, musíš:

  • mít věk mezi 13 a 30 lety
  • pocházet z jedné ze zemí: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gruzie, Řecko, Maďarsko, Island, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Černá hora, Nizozemí, Severní Makedonie, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina.
Podrobná pravidla (v angličtině) najdeš na https://woobox.com/exndbh 

Nadšení z objevování něčeho nového se nedá s ničím srovnat. A o tom kampaň Time to Move je: o zkoumání způsobů, jak cestovat po Evropě, o poznávání příležitostí v jiných zemích nebo o poznávání mezinárodních projektů, do kterých se jde zapojit.

Co na tom ale baví právě tebe? Poznávání nových míst? Lidé? Vzrušení ze setkání s novými kulturami? Myšlenka svobodného cestování mezi zeměmi? Vytvoř obrázek, který nejlépe reprezentuje kampaň Time to Move a co to znamená objevovat Evropu, a vyhraj hodnotné ceny!

Ilustraci můžeš nahrávat na web https://woobox.com/yogp6h  až do 31. října do 12.00. Obrázek musí být originál, a to ve velikost A4.

Chceš se podívat, co sdílejí ostatní? Mrkni na https://woobox.com/yogp6h a hlasuj.

Aby ses mohl zúčastnit, musíš:

  • mít věk mezi 13 a 30 lety
  • pocházet z jedné z těch zemí: Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gruzie, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Černá hora, Nizozemí, Severní Makedonie, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina.

Podrobná pravidla (v angličtině) najdeš na https://woobox.com/yogp6h

Soutěže pořádá Eurodesk

Zapoj se i do dalších akcí, které se budou konat letošního října
v rámci kampaně Time to Move
https://timetomove.info